Комунальне підприємство
«Керуюча компанія Новосілки» Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області
Гаряча лінія: 0 800 300 196

ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ, ЯКІ МАЮТЬ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ЗА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНІ ПОСЛУГИ!

23/12/2020

Просимо Вас ТЕРМІНОВО В СТРОК ДО 31.12.2020 РОКУ ПОГАСИТИ СВОЮ ЗАБОРГОВАНІСТЬ ДЛЯ УНИКНЕННЯ НЕСПРИЯТЛИВИХ НАСЛІДКІВ, які можуть виражатися у обмеженні (припиненні) надання комунальних послуг, а починаючи З СІЧНЯ 2021 РОКУ, Підприємство буде вимушене звернутися з позовом до суду про стягнення заборгованості у примусовому порядку (разом з інфляцією, річними, пенею, а також виконавчими та судовими зборами) та подальшим зверненням до ПРИВАТНОГО ВИКОНАВЦЯ для примусового виконання рішення на підставі чого, останнім буде звернено стягнення на майно боржника, яке полягає в його арешті, вилученні (списанні коштів з рахунків) та примусовій реалізації, в т.ч. звернення стягнення на обєкти нерухомого майна та його реалізації (продажу) шляхом електронних торгів або за фіксованою ціною відповідно до ЗУ «Про виконавче провадження».

Принагідного повідомляємо, що у Верховній Раді зареєстрована постанова щодо вдосконалення порядку погашення заборгованості споживачів з оплати житлово-комунальних послуг №3613, згідно якої пропонується прирівняти боржників за житлово-комунальними послугами до боржників за аліментами. Зокрема, змінами передбачено, що до боржників по оплаті житлово-комунальних послуг також застосовуватиметься в т.ч.: 1) тимчасове обмеження боржника у праві виїзду за межі України; 2) тимчасове обмеження боржника у праві керування транспортними засобами.

ТАКОЖ ПЕРЕДБАЧЕНІ ШТРАФИ для злісних неплатників. Зокрема, за наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, сукупний розмір якої перевищує суму відповідних платежів за один рік, виконавець виносить постанову про накладення на боржника штрафу у розмірі 20% суми заборгованості, а якщо йдеться про 3 роки – то передбачено штраф у розмірі 50% суми заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг.

Адміністрація КП «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг»


« Повернутись