Комунальне підприємство
«Керуюча компанія Новосілки» Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області
Гаряча лінія: 0 800 300 196

Додаткова угода щодо зміни найменування підприємства

20/01/2021

14 січня 2021 року було внесено до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань зміни щодо найменування Комунального підприємства «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області (код ЄДРПОУ 25655972) на підставі рішення 2 позачергової сесії VIII скликання Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області №13 від 19.11.2020 року та рішення 3 чергової сесії VIII скликання Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області №48 від 03.12.2020 року. У зв’язку з цим, інформуємо про нове найменування комунального підприємства, а саме:

повне найменуванняКомунальне підприємство «Керуюча компанія Новосілки» Чабанівської селищної ради Фастівського району Київської області.

скорочене найменуванняКП «Керуюча компанія Новосілки».

На підставі вищевикладеного, просимо в подальшому у договорах, листах, додаткових угодах, первинних документах і т.д. вказувати нове найменування підприємства.

На підставі вищивикладеного, просимо скачати та підписати відповідну додаткову угоду з підприємством щодо зміни найменування, та вже заповнені, підписані 2 примірники угоди передати за адресою комунального підприємства власноруч або поштою (03027, Київська область, Києво-Святошинський район, с. Новосілки, вул. Озерна, буд. 20, 2-ий поверх).

Додаткова угода щодо зміни найменування підприємства


« Повернутись