Комунальне підприємство
«Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області»
Гаряча лінія: 0 800 300 196

Оголошення про намір щодо зміни діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення

26/08/2020

На виконання вимог Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України № 130 від 05.06.2018р., Комунальне підприємство «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області» повідомляє про намір щодо зміни  діючих тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

Відповідно до пункту 7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011р. №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на комунальні послуги», з метою забезпечення відшкодування всіх економічно обґрунтованих витрат, пов’язаних із наданням послуг з централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, перегляд тарифів на централізоване водопостачання та/або централізоване водовідведення та їх структури здійснюється уповноваженим органом кожного року (за заявою ліцензіата).
 
Перегляд тарифів у сфері централізованого водопостачання та водовідведення пов’язано зі змінами чинного законодавства та зміною вартості складових витрат економічно обґрунтованої вартості даних послуг, які і формують структуру тарифів. 
Структура тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення додається.
 
Розраховані тарифи на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на 2021 рік для споживачів  КП «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» становлять:
з централізованого водопостачання – 22,10  грн/куб.м  з урахуванням ПДВ;
з централізованого водовідведення – 24,00 грн/куб.м  з урахуванням ПДВ.
 
Востаннє тарифи на зазначені послуги переглядалися в квітні 2018 року, які були встановлені рішенням виконавчого комітету Чабанівської селищної ради VII скликання Києво-Святошинського району Київської області № 77 від 26.04.2018 року. 
Даним рішенням, були затверджені тарифи для населення на 39% менше від розрахунків економічно обґрунтованих планових витрат на той період, при цьому 80% споживачів цих послуг є населення.
 
Метою перегляду тарифів є приведення їх до економічно обґрунтованого рівня, який покриває всі витрати в собівартості цих послуг для належного функціонування підприємства.
Тарифи сформовані відповідно до річних планів, економічно обґрунтованих витрат, з урахуванням ставок податків та зборів, фактичних цін і тарифів на матеріальні, енергетичні ресурси та послуги.
 
В умовах постійного зростання складових тарифів, електричної енергії та інших матеріальних ресурсів, мінімальної заробітної плати, прожиткового мінімуму, вартості послуг підрядних організацій, виникає необхідність перегляду тарифів відповідно до фактичних витрат з виробництва та надання послуг.
 
За цей час відбулося зростання мінімальної заробітної плати на 26,9%, ціна на електроенергію зросла на 7%, відбулося зростання цін на матеріали та комплектуючі на 11,6%, а також, на послуги підрядних організацій на  15 – 91,7%.
 
Крім того, відбулися зміни в перерозподілі загальногосподарських витрат підприємства між усіма видами діяльності, відповідно до законодавства, та росту статті витрат «амортизаційні нарахування», що відчутно вплинуло на зростання витрат в планованому тарифі на послугу з централізованого водовідведення. Навіть збільшення річного плану виробництва та реалізації послуг з централізованого водовідведення в 2021 році, у зв’язку із розвитком інфраструктури населеного пункту, не утримало від росту планованого тарифу.
 
За рахунок збільшення річного плану виробництва послуг з централізованого водопостачання, розмір планованих економічно обґрунтованих витрат залишився без змін.
 
Розміщення повної інформації щодо змін, які відбулися, та структури тарифів здійснено на офіційному веб-сайті Чабанівської селищної ради, що вважати  основним способом доведення інформації до відома споживачів.
Також, з повною інформацією щодо запланованого розміру тарифу, його структури та підстав зміни тарифу можна ознайомитися на сайті КП «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» 
 
Зауваження та пропозиції щодо наміру підприємства змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення приймаються в письмовому виді за адресою с. Новосілки, вул. Озерна, 20, тел. 0 800 300 196 або на електронну пошту: novosilki@i.ua до 17:00 год. 02.09.2020 року.
 
Розрахунок повної собівартості та середньозваженого тарифу на послуги з централізованого водовідведення на 2021 рік
 
Розрахунок повної собівартості та середньозваженого тарифу на послуги з централізованого водопостачання на 2021 рік

« Повернутись