Комунальне підприємство
«Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області»
Бухгалтерія: 095-395-87-28

Продовжуються роботи щодо благоустрою населеного пункту

12/09/2019

Закінчення літнього періоду завжди для комунальників є одним із напруженіших періодів впродовж року. Працівники підприємства продовжують активно займатися благоустроєм населеного пункту та починають в певній послідовності (за графіком), який затверджений Чабанівською селищною радою, готуватися до опалювального сезону, адже саме від вчасної та ефективної підготовки до такого сезону залежить сталий його перебіг. Чабанівською селищною радою відбувається впровадження ряду енергоефективних заходів по всьому населеному пункті. На даному етапі продовжується реконструкція котельні в селі Новосілки, така реконструкція в повній мірі виправдає себе в майбутньому та дозволить не тільки зменшити споживання газу котельні, але й в сукупності із заходами енергоефективності дозволить заощаджувати мешканцям села Новосілки.

Разом з тим, як вже зазначалося вище, останній місяць літа був напружений для підприємства, працівниками було вимощено тротуарну плитку навпроти багатоповерхового будинку за адресою Садова №1 також від Садової №2 до котельні. Комунальне підприємство продовжує проводити ремонтні роботи застарілого житлового фонду села, а саме поновилися роботи по капітальному ремонту покрівлі багатоповерхового житлового будинку за адресою Садова №3.

Продовжуються роботи по підрізанню дерев по всьому населеному пункті, косіння трави.
Також працівниками підприємства промито зливну мережу від котельні до садочка в селі Новосілки, саме така мережа захистить дорогу від підтоплень в разі надмірних опадів.
Пам’ятаючи про безпеку руху в нашому населеному пункті, за сприянням Чабанівської селищної ради, встановлено навпроти будинку культури в селі Новосілки, антипаркувальні сферичні споруди.

 


« Повернутись