Комунальне підприємство
«Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області»
Головний бухгалтер: (044) 526-20-06
Бухгалтерія: (044) 526-25-96; 095-395-87-28

Роботи підприємства, які були виконані в осінній період 2018 року

09/01/2019

Осінній період є вирішальним в роботі Комунального підприємства «Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області. Відповідальність працівників підприємства пояснюється тим, що це саме той час коли відбувається не тільки статутна діяльність підприємства, а і активна підготовка до опалювального сезону, адже саме від вчасного його початку залежатиме і оцінка діяльності підприємства громадою. На виконання вищезазначеного, а також доручень голови Чабанівської селищної ради, виконавчого комітету, підприємство здійснювало заходи з підготовки котельні та мереж до опалювального сезону, в тому числі ревізію запірної арматури в теплових камерах та житлових будинках. Підприємством замінено старі труби на нові поліпропіленові на відрізку 60-ти метрів до будинку по вулиці Садова 19 та на відрізку від дитячого садочку в с. Новосілках до житлового будинку по вулиці Садова 6 (40 метрів), також відремонтовано ділянку застарілої теплової мережі біля житлового будинку по вулиці Озерна 12.

В рамках заходів з енергозбереження, для збереження тепла в будинках, встановлені нові двері у підвали житлових будинків за адресою Садова 2, дороблюються роботи по заміні теплової ізоляції трубопроводів опалення в будинках по вул. Садова 2 та Садова 4, а також відремонтовано двері та козирки в медамбулаторії в с.Новосілки.

Комфорт мешканців також турбує підприємство, саме для цього було зроблено тротуар біля будинку по вулиці Садова 14 та площадки для сушки білизни за адресами Озерна 6, Нова 3, Садова 19 та Садова 14.

Для збереження привабливого вигляду нашого населеного пункту працівники продовжують активні роботи по благоустрою, в тому числі прибирання сухостію, догляд за зеленими насадженнями і.т.д.

Для усунення затікань та зниження вологості зроблено відмощення навколо будинків по вул. Садова 3, 7, 9, 11, встановлено козирки над вікнами та входами в підвали житлових будинків по вул. Садова 1, 5, 7, 9, 11, вул. Васильківська 97.

З метою зменшення аварійних відключень електричної енергії зроблено косметичний ремонт та відмощення трансформаторних підстанцій № 531 та № 183, що обслуговують житлові будинки по вул. Озерна.

Нагальною проблемою, яка стоїть перед підприємством є стан покрівель житлового фонду в Новосілках, задля її вирішення наразі проводиться капітальний ремонт покрівлі будинку по вулиці  Садова 3, кошти для проведення цих робіт надано Чабанівською селищною радою, яка послідовно фінансує заходи щодо вирішення всіх значущих проблеми громади нашого населеного пункту. На даний час спільно з депутатами відповідних округів проводиться огляд, систематизація та збір інформації по житловому фонді населеного пункту, що являється планом заходів щодо подальшого розвитку населеного пункту на 2019 та 2020 роки.


« Повернутись