Комунальне підприємство
«Новосілківська керуюча компанія житлово-комунальних послуг» Чабанівської селищної ради Києво-Святошинського району Київської області»
Гаряча лінія: 0 800 300 196

У комунальників завжди гаряча пора

26/07/2019

Літній період у роботі комунального підприємства – гаряча пора для підготовки до осінньо-зимового періоду та виконанням робіт, пов’язаних з благоустроєм території, тих завдань, які ставить перед підприємством Чабанівська селищна рада. 

За рішенням виконавчого комітету Чабанівської селищної ради, підприємством проводиться упорядкування прибудинкової території житлового фонду населеного пункту із відображенням таких меж на схемах. 

На початку літа працівниками комунального підприємства було виготовлено та встановлено декоративний паркан для встановлення на прибудинкових територіях; відремонтовано 4 сміттєвих баки для побутових відходів; благоустроєно територію гравієм на водозаборі №4 та №1 (біля школи та озера); замінено водопровід від колодязю до внутрішньобудинкової рамки будинку №5 по вулиці Садова; замінено ввід теплової мережі поліпропіленовими трубами до житлового будинку по вул. Садова №3. Також у вищевказаному будинку працівниками комунального підприємства встановлено лічильник холодної води та замінено засуви в колодязі.

Проведений ремонт насоса марки 2СМ 150-125-315 на центральній КНС та перекачуючого насоса марки 4МФ 50-10 на КНС-4. Виконано промивку зовнішніх каналізаційних мереж загальною довжиною 490 метрів з промивкою 20-ти колодязів - від будинку №6 по вул. Озерна до будинку №6 по вул. Садова, від будинків №5 та  №1 по вул. Садова.
Регулярно проводиться скошування трави, прибирання прибудинкових територій багатоквартирних будинків та місць загального користування, узбічь дороги на території села.
Також підприємство продовжує замінювати застарілу електроавтоматику, а саме: проведено ремонт та наладку електроавтоматики на центральному водозаборі та на центральній КНС.

 


« Повернутись